Nieuwsbericht
Geplaatst op 8 augustus 2018

Omadag op Harderwold

Op vrijdag 3 augustus mochten Clara ten Veen en ik onze club vertegenwoordigen op de landelijke Omadag op Harderwold. Onder tropische omstandigheden (35 graden) en vrijwel windstil gingen we met 52 dames de baan in. Tijdens onze ronde werden we door de organisatie verwend met hapjes en vooral drankjes. We zochten allemaal verkoeling onder de paraplu en regelmatig onder de beregening die op de Herentees aan stond.

Alle dames hebben het 18 holes volgehouden! Er werd goed gescoord, de winnaar had 42 punten. Daar konden wij niet aan tippen, maar we zijn beiden toch in de middenmoot geëindigd. In totaal is door de organisatie landelijk 5200 ,- euro opgehaald voor het goede doel, SOS- kinderdorpen.

Na een bloedhete en daardoor uiterst vermoeiende , maar gezellige dag konden we voldaan naar huis  terugkeren.

Mede namens Clara,
Anneke Telgen.