Nieuwsbericht
Geplaatst op 30 december 2018

Regelvraag week 1 2019

U legt, terwijl u uw stand inneemt, een club voor uw voeten om te kijken of uw lijn goed is. Uw medespeler zegt dat dit niet is toegestaan en u 2 strafslagen krijgt ( bij Strokeplay). Heeft hij gelijk?

Ja, hij heeft gelijk. Hulpmiddelen als deze om uw speellijn te bepalen zijn niet meer toegestaan. Door het neerleggen van de club heeft u 2 strafslagen opgelopen of bij Matchplay de hole verloren. (Regel 10.2b3)

https://www.randa.org/en/rog/2019/pages/the-rules-of-golf